Cуспільство Актуальне Культура Освіта Селищна рада

У освітніх закладах Брошнів-Осадської ОТГ пролунав останній дзвінок

В Брошнів-Осадській ОТГ в ліцеї та гімназіях пройшла святкова урочиста лінійка останнього дзвоника, яка ознаменовує веселу пору канікул для школярів та відкриває дорогу у доросле життя для випускників. Із букетами квітів йшли сьогодні до своїх «других домівок» учні, щоб залишити – хто на три місяці, а хто й назавжди – шкільні парти. Тому це свято – завжди радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників, адже для них шкільний дзвінок лунає востаннє.

За християнською традицією усіх присутніх поблагословили та окропили свяченою водою місцеві священики: отець-декан Володимир Майка та о. Олег Ангельчук (УГКЦ селища Брошнів-Осада), о. Микола Гасяк (УГКЦ с.Креховичі), отець-капелан Володимир Олійник (УГКЦ с. Кадобна), о.Василь Пастернак (УГКЦ с.Брошнів) . Традиційно із вітальним словом звернулися до учнів і вчителів директори навчальних закладів Іван Павлів, Галина Сем’янчук, Володимир Данько та Любов Кажук.

В цей святковий день жоден навчальний заклад Брошнів-Осадської громади не залишився без уваги представників селищної ради. На шкільні свята завітали Голова Брошнів-Осадської ОТГ

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників від, директорів, учителів, учнів молодших класів, батьків. Не обійшлось свято і без нагород та подяк кращим із кращих.

 

Завершились урочистості традиційним останнім дзвоником, який всіх закликав на завершальний урок у цьому навчальному році.

 

 

 

Про автора

Yaroslav Rakoveckiy

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин