Актуальне Культура

У с. Брошнів вшанували 100-річчя з дня народження Ярослава-Дмитра Вітовського

Сьогодні у Брошнівському клубі пройшов тематичний літературний вечір вшанування 100-річчя з дня народження сина полковника УГА Ярослава-Дмитра Вітовського.
Про таке коротке, але блискавичне життя великого земляка розповіла Юлія Кажук. А Богданна Качак та Анастасія Бойко артистично і емоційно декламували вірші про героїзм і жертовність захисників української державності. Патріотичні пісні у виконанні ВІА «Карпатські зорі» та представників братства ОУН-УПА зворушили старожилів до глибини душі. Спогадами про Ярослава-Дмитра Вітовського та про жорстокі нелюдські переслідування сталінського режиму поділилися старожили села Михайло Яцків, Федір Зозуляк та Ольга Тебешевська.
Начальник відділу культури Брошнів-Осадської ОТГ Ірина Курташ та в.о. старости села Ігор Шищак подякували організаторам творчого дійства та усім, хто прийшов на свято, щоб вшанувати Ярослава-Дмитра Вітовського, низько схилити голови перед його жертовністю і самовіддачею. «Він прожив дуже коротке життя – життя спалах. Загинув у 28 років, сповідуючи ідеали незалежної України. Тож бережімо пам’ять про наших героїв, щоб майбутні покоління знали своїх визволителів”, – наголосила Ірина Курташ.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин