Cуспільство Актуальне Культура Селищна рада

У с. Креховичі Брошнів-Осадської ОТГ відзначили потрійне свято: День Незалежності, День села та відкриття спортивного майданчика

24 серпня на подвір’ї гімназії було велелюдно. Цікава виставка декоративно-прикладного мистецтва та оригінальна фотозона вабили відпочивальників. Люди веселилися і розважалися. Діти вибирали сувеніри на згадку та іграшки. Після урочистого відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям на сцені пролунали привітання від голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва, першого заступника Богдана Мельника та о. Миколи Гасяка. Відтак на сцену запросили воїнів АТО(ООС) та подякували їм за мирне небо, за героїзм і відвагу. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав життя за Україну. І як одвічне побажання – учасники АТО випустили у небесну блакить птахів миру – білосніжних голубів.
Привітали цього дня на сцені наймолодшого мешканця села і довгожителів, тих, хто саме 24 серпня відзначає день народження, подякували мастрині Дарії Куцій, яка представила свої роботи на виставці декоративно-прикладного мистецтва. Вицхідці із Крехович Роман Гуцул зі своїм батьком Михайлом Васильовичем здійснили екскурс у далеку минувшину. Гостям свята чудовий настрій та позитивні емоції дарували кращі вокалісти, творчі хореографічні та вокальні колективи Брошнів-Осадської ОТГ та Рожнятівщини. І завершальним яскравим акордом святкового дійства став феєричний і драйвовий виступ гурту «Будьмо». Це була незабутня дискотека під відкритим небом та серпневими зорями, під запальні мелодії відомих артистів.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин