Cуспільство Культура Освіта

УЧЕНЬ БРОШНІВСЬКОГО ПЛПЛ МИХАЙЛО САВЧУК СТАВ КРАЩИМ КУХАРЕМ ПРИКАРПАТТЯ !

Переможець обласного конкурсу представлятиме Івано-Франківщину на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності
У Брошнівському ПЛПЛ пройшов обласний конкурс професійної майстерності з професії «Кухар», у якому взяли участь вісім кращих учнів закладів професійно-технічної освіти Івано-Франківської області. Свої знання, вміння і навики представили юні кухарі Кутського, Коломийського, Коршівського, Отинійського, Городенківського, Брошнівського професійних ліцеїв, ВПУ№14 м Коломиї та ВПУ№7 м.Калуша.
Конкурс проходив на базі Брошнівського ліцею. Свято професійної майстерності урочисто відкрив заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадіміністрації Ігор Гаврилюк. Побажала учасникам оптимізму, творчості та віри в перемогу директор Брошнівського ПЛПЛ Віра Іванів. Конкурсанти мали можливість проявити себе у трьох турах: практичному і теоретичному завданнях та презентації навчального закладу.
Розпочався конкурс із практичного завдання, яке учасники мали можливість виконувати у приміщенні виробничої майстерні. Світле просторе приміщення кухні, облаштоване за сучасними стандартами, неабияк надихнуло юних кухарів.
Протягом трьох годин на кухні кипіла робота, за якою уважно спостерігало компетентне, незалежне журі. До уваги бралися не тільки смакові якості, оформлення і подача страви, але й сам процес її приготування.
Відтак конкурсанти презентували свої навчальні заклади та дали відповіді на теоретичні питання.
За результатами трьох турів журі визначило кращого кухара Прикарпаття: переможцем став учень Брошнівського ПЛПЛ Михайло Савчук. Почесне друге місце виборола представниця ВПУ№7 (м. Калуш) Марія Пацкун та третє призове місце присудили Ірині Михайлич (ГПЛ смт. Городенка) та Марії Симотюк (ВПУ № 14, м.Коломия).
Проведення конкурсів фахової майстерності дають можливість не тільки виявити кращих серед кращих, але обмінятися досвідом з колегами, проявити творчу уяву та фантазію.

Про автора

Yaroslav Rakoveckiy

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин