Актуальне Освіта Спорт

Учениця Брошнів-Осадського ліцею виборола срібло на міжнародних змаганнях «Прикарпатська зима – 2019 пам’яті Михайла Дебенка»

10 учнів Брошнів-Осадського ліцею взяли участь у 51 міжнародних юнацьких змаганнях з легкої атлетики «Прикарпатська зима – 2019 пам’яті Михайла Дебенка», які  проходили  28 лютого та 1 березня  у Івано-Франківську. Сьогодні десятикласниця Наталія Адамчук з Брошнів-Осади 200-метрову дистанцію пробігла другою і виборола срібло на міжнародних змаганнях. Юній спортсменці запропонували наступного року продовжити навчання у ІваноФранківському коледжі фізичного виховання.

Цьогоріч  понад дві з половиною сотні юних легкоатлетів з різних областей України змагалися за перемогу. У програмі змагань – біг на різні дистанції, спортивна ходьба, стрибки у довжину та висоту, штовхання ядра та молоту. Переможцям та призерам змагань нагородили грамотами та медалями. Кубки та призи отримали рекордсмени.

До слова, вихованці Брошнів-Осадської ДЮСШ також були учасниками традиційного легкоатлетичного турніру пам’яті майстра спорту Олексія Кобрина у Калуші.

На думку керівника ДЮСШ Брошнів-Осадської ОТГ Романа Мельника, участь у змаганнях – це дуже корисний досвід, який мотивує і стимулює до наполегливих тренувань, високих досягнень та нових перемог.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин