Cуспільство Актуальне Освіта Спорт

Учні Брошнів-Осадського ліцею та Брошнівського ПЛПЛ стали призерами спартакіади з волейболу пам’яті Героїв Небесної Сотні

Міжрайонна спартакіада з волейболу серед дівчат присвячена подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулася у Брошнівському професійному лісопромисловому ліцеї.
За перемогу відчайдушно змагалися учні Брошнів-Осадського ліцею, Брошнівської та Кадобнянської гімназій, Голинської та Вигодської шкіл та Брошнівського ПЛПЛ.
Організаторами заходу виступили викладачі фізичної культури Брошнівського професійного ліцею Мельник І.В. та Дичковська М.П.
У спортзалі навчального закладу розгорнулися справжні спортивні баталії. Але чи не найемоційнішою була фінальна гра, у якій за золото змагалися команди Брошнів-Осадського ліцею і Вигодської школи. У впертій безкомпромісній боротьбі перемогу здобули вигодські школярі. Ліцеїстки Брошнів-Осадського ліцею відповідно отримали срібло. Третє місце виборола команда Брошнівського ПЛПЛ, четвертими та п’ятими стали команди Брошнівської гімназії та Голинської школи. До слова, фіналісти турніру неодноразово перемагали на обласних змаганнях, тому за цим поєдинком, на правду, цікаво було спостерігати. Усім учасникам турніру вручили грамоти.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин