Cуспільство Культура Селищна рада

«Усиновлення – любов назавжди»

Наприкінці тижня, 28 вересня, з нагоди Дня усиновлення, що традиційно відзначають в Україні 30 вересня,  відбудеться  Всеукраїнська акція-флешмоб за участю дітей, усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.

28 вересня акція розпочнеться одночасно в усій Україні о 14.00 і триватиме до 15.00. Брошнів-Осадська ОТГ також приєднається до всеукраїнського дійства. У Брошнів-Осадському ліцеї буде проведений флешмоб.

До слова, служба у справах дітей Рожнятівської РДА запросила Брошнів-Осадських дітей на зустріч, присвячену до Дня усиновлення. Із вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Василь Рибчак та керівник служби у справах дітей Віталія Попович та заступник голови РДА Богдан Яковина.

Брошнів-Осадська селищна рада також організувала екскурсію до м.Івано-Франківська, під час якої шестеро дітей з нашої громади відвідали кінотеатр, ігрову кімнату, грали у бовлінг, катались на роликах. Діти, сповнені позитивних емоцій, щиро дякували організаторам свята.

 

 

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин