Cуспільство Культура Селищна рада

«Усиновлення – любов назавжди»

Наприкінці тижня, 28 вересня, з нагоди Дня усиновлення, що традиційно відзначають в Україні 30 вересня,  відбудеться  Всеукраїнська акція-флешмоб за участю дітей, усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.

28 вересня акція розпочнеться одночасно в усій Україні о 14.00 і триватиме до 15.00. Брошнів-Осадська ОТГ також приєднається до всеукраїнського дійства. У Брошнів-Осадському ліцеї буде проведений флешмоб.

До слова, служба у справах дітей Рожнятівської РДА запросила Брошнів-Осадських дітей на зустріч, присвячену до Дня усиновлення. Із вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Василь Рибчак та керівник служби у справах дітей Віталія Попович та заступник голови РДА Богдан Яковина.

Брошнів-Осадська селищна рада також організувала екскурсію до м.Івано-Франківська, під час якої шестеро дітей з нашої громади відвідали кінотеатр, ігрову кімнату, грали у бовлінг, катались на роликах. Діти, сповнені позитивних емоцій, щиро дякували організаторам свята.

 

 

Про автора

Yaroslav Rakoveckiy

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин