Cуспільство Актуальне Без категорії Освіта Селищна рада

В БРОШНІВ-ОСАДІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР «GO CAMP»

 
Сьогодні, 12 серпня, у Брошнів-Осаді на базі ліцею стартував мовний табір GoCamp. Піснями і танцями зустрічали учні Брошнів-Осадської ОТГ волонтера Ем Кей з Нігерії. Тридцять дітей, учні 9-х класів, отримали унікальну нагоду покращити свій рівень володіння англійською мовою.
Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів подякував начальнику відділу освіти селищної ради ОТГ Ларисі Чалчинській, учням 9 класу, вчителям англійської мови та всім, хто долучився до цікавої ініціативи, за те, що їм вдалося здобути перемогу в міжнародній програмі GoCamp. Завдяки їхній наполегливості і цілеспрямованості вже другий рік поспіль майданчиком реалізації проекту GoCamp стає Брошнів-Осадський ліцей.
За допомогою спеціально розробленої програми діти навчитимуться працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.
 
Перший день роботи табору розпочався із знайомства з волонтером. Вона залюбки долучилася не тільки до організації роботи англомовного кемпу, але й до вдосконалення комунікативних компетентностей дітей. Англійською учні розповідали про себе, про свої захоплення і уподобання . Це ефективне поєднання літнього відпочинку і мовної практики дає хороші результати.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин