Cуспільство Актуальне Без категорії Освіта Селищна рада

В БРОШНІВ-ОСАДІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР «GO CAMP»

 
Сьогодні, 12 серпня, у Брошнів-Осаді на базі ліцею стартував мовний табір GoCamp. Піснями і танцями зустрічали учні Брошнів-Осадської ОТГ волонтера Ем Кей з Нігерії. Тридцять дітей, учні 9-х класів, отримали унікальну нагоду покращити свій рівень володіння англійською мовою.
Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів подякував начальнику відділу освіти селищної ради ОТГ Ларисі Чалчинській, учням 9 класу, вчителям англійської мови та всім, хто долучився до цікавої ініціативи, за те, що їм вдалося здобути перемогу в міжнародній програмі GoCamp. Завдяки їхній наполегливості і цілеспрямованості вже другий рік поспіль майданчиком реалізації проекту GoCamp стає Брошнів-Осадський ліцей.
За допомогою спеціально розробленої програми діти навчитимуться працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.
 
Перший день роботи табору розпочався із знайомства з волонтером. Вона залюбки долучилася не тільки до організації роботи англомовного кемпу, але й до вдосконалення комунікативних компетентностей дітей. Англійською учні розповідали про себе, про свої захоплення і уподобання . Це ефективне поєднання літнього відпочинку і мовної практики дає хороші результати.

Про автора

Yaroslav

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com