Cуспільство Актуальне Культура

В Брошнів-Осаді відбулися урочистості до 205-річниці з Дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні, 7 березня, у Брошнів-Осаді біля пам’ятника Тараса Шевченка відбулося урочисте зібрання з нагоди 205-річниці від Дня народження генія українського слова, символу незламності та непокірності народу, письменника, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

За доброю християнською традицією до слова було запрошено о. Олега, який побажав Божого благословення, миру та злагоди. Відтак учні Брошнів-Осадського ліцею поклали квіти до постаменту Пророка.
Біля пам’ятника Кобзарю очільник ОТГ Назарій Іванів, депутат селищної ради Тарас Манорик, начальник відділення Державного казначейства у Рожнятівському районі Ольга Дмитришак та отець Олег Ангельчук зачитали поезії Тараса Шевченка. А також кращі читці ліцею Оля Лопачук та Уляна Тарасевич артистично та емоційно декламували поезію Кобзаря.
Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів у своєму зверненні акцентував увагу усіх присутніх на значимості постаті Кобзаря у формуванні самовизначення нашого народу, у розвитку культури, літератури та мистецтва, наголосив на актуальності творів Шевченка на сучасному етапі становлення української державності.
У святковому концерті взяли участь народний аматорський хоровий колектив Брошнів-Осадського Народного дому, ансамбль «КаприZ» та ВІА «Карпатські Зорі». У виконанні колективів прозвучали пісні «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», що вийшли з-під пера геніального сина України Тараса Шевченка.
На завершення урочистого заходу Назарій Іванів подякував усім, хто прийшов на свято, щоб вшанувати Великого Кобзаря та організаторам творчого дійства.
Тараса Григоровича Шевченка вважають українським Пророком, чиє поетичне слово було актуальним у ХІХ столітті, і не менш значиме сьогодні. Кожен українець пам’ятає його слова, в кожному живе його дух і кожен бачить у ньому щось своє.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com