Cуспільство Актуальне Культура Освіта Селищна рада

В закладах освіти Брошнів-Осадської ОТГ виконуватимуть молитву та гімн України

Днями голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів з метою патріотично-духовного виховання дітей видав розпорядження, в якому зобов’язує всіх директорів освітніх закладів Брошнів-Осадської ОТГ забезпечити :

– виконання Державного Гімну України щотижня перед початком занять;
– використовувати технічні засоби для відтворення аудіозапису Державного Гімну України в кожному кабінеті зокрема або ж в межах цілого закладу

– промовляння молитви;

– вшанування пам’яті загиблих за незалежність та цілісність держави хвилиною мовчання щотижня після виконання Державного Гімну України.

За інформацією Міністерства освіти України загальнодержавного закону про виконання державного гімну у школах поки що немає. Проте будь-яка окрема область, органи місцевого самоврядування може видати відповідне розпорядження для освітніх закладів на своїй території. Це не заборонено. Навіть більше, таке правило може запровадити для себе навіть будь-який освітній заклад.

Слід зазначити, що на сьогодні за даними опитування, проведеного фондом “Інтеграція”, лише 35 % українців можуть правильно назвати перші чотири рядки гімну країни. Така ситуація, очевидно, скоро повинна змінитися.

Про автора

Yaroslav

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com