Cуспільство Актуальне Духовність

«Веселі канікули з Богом» повели учні Брошнів-Осадського ліцею

Сьогодні відбулося закриття духовного табору при УГКЦ Вознесіння Господнього. Діти були дещо засмучені, адже їм так не хотілося розлучатися. Розповідали, що тут атмосфера особлива, це зовсім не порівняти до зустрічі з друзями на вулиці чи на подвір’ї. Уже другий рік поспіль початок літнього відпочинку для учнів Брошнів-Осадського ліцею стартує у християнському таборі «Веселі канікули з Богом». Добру традицію започаткував отець-декан Володимир Майка. Цьогоріч 32 учнів віком 12-16 років провели 7 незабутніх, цікавих і духовно змістовних днів у рамках християнського відпочинку. День розпочинали зі Служби Божої. Опісля цікаву програму відпочинку і оздоровлення для дітей організовували катехити парафії Вознесіння Господнього УГКЦ Вікторія Василечко та Ірина Гураль. Діти грали цікаві ігри, виконували захоплюючі завдання, танцювали, співали, дивилися повчальні фільми та мультфільми. А банси – це була для них така оригінальна танцювальна ранкова розминка. Цієї суботи для дітей організували незабутній пікнік у «Конвалії».
Наразі о. Володимир Майка планує організувати такий духовний табір для діток молодших класів. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів зазначив, що такі заходи справді дуже позитивно впливають на світосприйняття дітей, тож місцева влада радо підтримує добрі починання.
Діти висловлювали вдячність усім, хто проводив з ними час, хто заряджав їхні серця любов’ю до ближнього, теплими, позитивними емоціями. Учні щиро дякували отцю-декану Володимиру Майці та о.Олегу Ангельчуку, катехитам Вікторії Василечко та Ірині Гураль за те, що наблизили їх до Бога, наповнили їхні серця теплом.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин