Актуальне Виконавчий комітет Економіка Селищна рада

Віч-на-віч з інвестором: представники влади Брошнів-Осадської ОТГ зустрілись із керівництвом «Ґудвеллі Україна» з метою подальшої співпраці

 Зустріч пройшла у невимушеній атмосфері. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів представив територіальну громаду, виокремивши основні досягнення та успішні проекти, напрямок роботи та можливості. Очільник територіальної громади вручив інвестиційний паспорт представникам кампанії, який підготував начальник економічного розвитку Святослав Сологуб. «Земля має приносити надходження до місцевого бюджету, на ній мають працювати люди», – відзначив Назарій Іванів. Перший заступник голови ОТГ Богдан Мельник підкреслив, що Брошнів-Осадська ОТГ готова прийняти добросовісного і відповідального інвестора. Назарій Іванів також подякував представникам «Ґудвеллі Україна» за соціальну підтримку села Кадобна, з яким співпрацює уже давно.

Приємно вражений таким підходом та активною позицією очільника ОТГ та його команди Том Аксельгаард, генеральний директор Goodvalley A/S зазначив: «Мені подобається такий ваш підхід, ваш енергійний завзятий рух, бажання розвиватися, робити щось для того, аби змінювалась ситуація в нас. Наспраді захоплююся таким вашим ставленням, думаю, ми будемо разом робити хороші справи».

«Наша мета — бути таким постачальником свинини, щоб споживачі, які дбають про свій добробут і довкілля, обирали нашу продукцію. Ми прагнемо забезпечувати ринок високоякісною свининою та, водночас, дбати про природу. — розповів Крістіан Брокоп, генеральний директор «Ґудвеллі Україна», – Ми зацікавлені, щоб була робоча сила, щоб молоді люди залишалися у селі. Ми готові до комунікації, наші двері завжди відкриті, ми можемо показати різноманітні наші об’єкти, яких є у же досить багато адже ми працюємо на основі взаємної поваги і довіри». Відкритість і прозорість на думку керівників компанії – це найкращі ліки від несприйняття, упередженості і навіть страху людей до чогось нового.

Робоча зустріч завершилася позитивними домовленостями про співпрацю.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин