Cуспільство Актуальне Без категорії Без рубрики Виконавчий комітет Культура Медицина Оголошення Освіта Регуляторна діяльність Селищна рада

Вітання!

 

Шановна Громадо!

Від імені Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ вітаємо всіх із найвеличнішим святом нашої держави – Днем Незалежності України!
У ці дні ми відзначаємо не просто день народження держави, а свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.
Доля України – це доля всіх, хто живе під синім українським небом, хто працює на рідній землі. Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють незалежність Батьківщини в зоні АТО.
Зичимо всім вам міцного здоров’я, віри в себе і в свою державу, творчої наснаги, невичерпної енергії та оптимізму, миру й радості, упевненості у завтрашньому щасливому дні! Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча громада та Україна в цілому!

З повагою депутати , виконавчий комітет та голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів.

Про автора

Yaroslav Rakoveckiy

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин