Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Культура Оголошення

ВІТАННЯ З НАГОДИ 100-ї РІЧНИЦІ ПРОГОЛОШЕННЯ ЗУНР

Українці здавна демонстрували свою міцність і волю до боротьби, прагнення до свободи, до створення своєї справжньої незалежної держави.

1 листопада 1918 року, після шести століть іноземного панування, українці Галичини заявили про своє право жити у власній державі і бути господарями на своїй, Богом даній землі, тоді була створена Західноукраїнська Народна Республіка. Ми є нащадками тих подій і тих Героїв.
Сьогодні згадуємо їх з вдячністю та молитвою.
Хай пам’ять про них дає нам віру й наснагу для боротьби за утвердження такої держави, заради якої відбувся Листопадовий Чин!
Завдяки їм, їхньому подвигу ми маємо українську історію, говоримо рідною мовою, маємо українську культуру. Тому ми зобов’язані віддавати їм належну шану. Від кожного з нас вони очікують сьогодні чину й боротьби.
Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, депутати та виконавчий комітет Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ вітає всіх мешканців із цим значним національним святом, дозвольте побажати Вам усім тих почуттів гордості за нашу націю, що сповідували учасники Листопадового Чину, які своїм життям довели відданість Україні та національним ідеалам. Адже сьогодні в умовах російської агресії, важливими для нас є ідеали свободи, незалежності та єдності Української Держави й української нації. Україна у нас єдина і ми її нікому не віддамо.
Слава Україні!

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин