Cуспільство Актуальне Духовність Культура Селищна рада

Вперше у Брошнів-Осаді представлена виставка художніх робіт митців громади під яскравою назвою – «Творіння рук і серця»

Сьогодні у Брошнів-Осадському Народному домі свої творчі роботи представило 15 художників ОТГ. Близько 200 «творінь рук і серця» презентували митці у виставковій залі. Мистецький захід зініціювали та організували викладачі ДШМ Анрій Фреїв та Наталія Гуць. Виставка діятиме цілий тиждень.

Щоб представити свої творіння до Брошнів-Осади завітали корінні брошнівчани, художники Петро Бойчук (м.Рівне), та член Національної Спілки Художників України Микола Качур.  Роботи вразили розмаїттям та оригінальністю, професійним і автентичним підходом.

Отець-декан Володимир Майка поблагословив творчий захід та запросив присутніх до спільної молитви. Митців громади вітали піснями і щирими поетичними рядками. Художник за покликанням, член Національної Спілки Художників України Микола Качур подякував організаторам виставки за те, що подарували творчим людям ОТГ можливість презентувати свої творіння, та подарував голові Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву власну картину на згадку про цю знакову подію.

Із Днем художника, який традиційно відзначають у другу неділю жовтня,  творців прекрасного привітав начальник управління культури РДА Володимир Борович, наголосивши, що такого формату мистецький захід у селищі проводиться вперше.

Організатор виставки Андрій Фреїв подякував очільнику територіальної громади Назарію Іваніву за можливість проводити мистецький захід у капітально відремонтованій виставковій залі, а також побажав своїм колегам творчих злетів та натхнення, щоб за рік представити уже нові роботи.

Студентка Київського університету культури і мистецтв Людмила Якімечко відзначила, що це вперше вона презентує свою творчість і вражена, що у рідному селищі мистецький захід проводиться на такому рівні.

Назарій Іванів ,підсумовуючи мистецький захід, який в Брошнів-Осаді проводиться вперше, наголосив, що ця виставка у нашій громаді неодмінно стане традиційною: «Роботи просто неймовірні! Словами  не передати, просто варто побачити. Я дякую ініціаторам та організаторам мистецького заходу Андрію Фреїву та Наталії Гуць, а також усім, хто взяв участь у презентації цієї важливої події для громади, адже ми повинні не тільки господарювати, але дбати про розвиток культури і духовності, бо це об’єднує і надихає. А також слова вдячності адресую усім митцям, які представили свої творіння. Звичайно, дякую депутату Верховної Ради України VII-VIII демократичних кликань Анатолію Диріву, завдяки якому ми змогли капітально відремонтувати і облаштувати цю виставкову залу, де сьогодні ми можемо проводити такі мистецькі заходи. Відрадно, що у нас так багато творчих і обдарованих людей. Тому сьогодні ми започаткували ще одну хорошу традицію у нашій ОТГ – ця виставка відтепер буде відбуватися щорічно».

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com