Актуальне Селищна рада Спорт

Юний спортсмен із Брошнів-Осади взяв участь у переможному футбольному матчі у Литві

Єдина українська команда на міжнародному турнірі, організованому Балтійською футбольною академією, дитячо-юнацький футбольний клуб (ДЮФК) “Ніка-05” (Івано-Франківськ) під керівництвом Віталія Яценка (діти 2010 року народження) здобула перемогу.
Юний футболіст із Брошнів-Осади Матвій Ахмаров – входить до переможного складу команди. Два роки занять у Брошнів-Осадській ДЮСШ для дев’ятирічного Матвійка стали визначальними – мрії і вподобання трансформувалися в улюблену справу. І уже у такому юному віці без футболу спортсмен себе не уявляє. З жовтня 2019 р. хлопець увійшов до складу ДЮФК “Ніка-05” (Івано-Франківськ). На перший погляд зовсім випадково – шукали воротаря. Але уже зараз батьки Матвійка щиро радіють успіхам сина.З 6 по 9 лютого проходив міжнародний дитячий футбольний турнір у місті Вільнюсі (столиці Литви). У змагання для підвищення кваліфікації молодих футболістів та отримання досвіду взяли участь колективи з України, Латвії, Литви, Білорусії та Естонії. Загалом у турнірі взяло участь 20 команд.
Після напружених матчів, юні спортсмени з Івано-Франківська протягом трьох днів не втратили жодного очка, і здобули перше місце в цьому турнірі, провівши 6 переможних матчів. При цьому було забито 19 голів, а пропущено тільки 2. Матвій Ахмаров захоплено розповідає про турнір, щиро ділиться враженнями.
Такий успіх – це безумовно результат щоденних і наполегливих тренувань тричі на тиждень. А участь у змаганнях – це завжди неоціненний досвід. До слова, це уже не перший переможний матч для юного голкіпера з Брошнів-Осади. Лише за останні п’ять місяців ДЮФК “Ніка-05” був переможцем футбольного фестивалю «Бойківська зима 2020» та турніру “Зимовий кубок спритних та розумних” , також футболісти привезли срібло зі змагань «TURNIEJ SMOKA – Rocznic», що проходили у Польщі, а у футбольному турнірі “Прикарпатське Різдво-2020», зігравши зі старшими на рік юнаками, здобули бронзу.
Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів вітає юного спортсмена із успішною грою, бажає наполегливості і впертості в інтенсивних тренуваннях, успіху, високих досягнень та подальших перемог.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com