Cуспільство Актуальне Медицина Оголошення Селищна рада

З 11 травня карантин дещо послабили: що запрацює

Таке рішення кабмін ухвалив під час засідання уряду 4 травня.
Отож з 11 травня можна буде ходити на прогулянки в парки, відвідувати зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони, дитячі та спортивні майданчики з дотриманням правил карантину.
Від сьогодні в Україні дозволяється робота літніх майданчиків під відкритим небом, можна відвідувати музеї і заповідники. Також з 11 травня будуть відкриті:👇
🔸 салони краси, перукарні;
🔸️ оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг та харчування, дитячих зон в ТРЦ;
🔸️ заклади громадського харчування на виніс;
🔸️ літні майданчики кафе та ресторани просто неба в закладах, зареєстровані як оператори потужності;
🔸 музеї, бібліотеки;
🔸️ тренування в командних видах спорту для професійних команд на закритих базах;
🔸 сервіс побутової техніки;
🔸 аудитори, адвокати, нотаріуси тощо.

🔴 Проте відвідувачі мають з дотримуватись індивідуальних заходів профілактики: збереження дистанції 1,5 метра, масковий режим, регулярна дезінфекція рук. Також при собі необхідно мати документи, що посвідчують особу. Переміщатися в парках можна поодинці або групами не більше двох осіб, не враховуючи дітей. Як і раніше, діти до 14 років не можуть перебувати на вулиці без супроводу дорослих.

Голова ОТГ Назарій Іванів закликав жителів громади не розслаблятися та дотримуватися карантину, адже коронавірус ще нікуди не подівся: “Кількість хворих стабільно зростає. Отож закликаю дотримуватися заходів безпеки: носити маски, тримати дистанцію, не влаштовувати масові зустрічі, щоб не допустити спалаху заражень коронавірусом. Оскільки носій небезпечної недуги може переносити її безсимптомно, а тим часом заражатиме людей, які поряд. Адже від кожного жителя громади залежить, коли завершився карантин! Бережіть себе та оточуючих! І хай оберігає нас Господь!”

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин