Cуспільство Актуальне Культура

З Днем Гідності та Свободи!


Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків , усіх тих , хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 – го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 – го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Щиро дякуємо кожному з вас, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, щоб світ побачив нову Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи.
Сьогодні ми прямуємо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!
З повагою голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, виконавчий комітет та депутати Брошнів-Осадської ОТГ.

Слава Ісусу Христу!
Слава Україні!

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин