Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні колеги, депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Відзначення Дня місцевого самоврядування – є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай це свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду і всю Україну щасливою і багатою! Сердечно дякую за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадському житті, професійність і наполегливість, непереборне бажання розвивати нашу громаду, змінювати життя людей на краще. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток, працівникам апарату селищної ради, виконавчому комітету та депутатам, які своє повсякдення пов’язали із вирішенням важливих питань життєдіяльності громади.
Нехай же це свято додасть усім нам єдності й певності в тому, що лише спільними зусиллями ми розбудуємо нашу об’єднану громаду, перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу, про яку мріяли Герої Небесної Сотні й за яку платять дорогу ціну наші герої-бійці на Сході.
Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, наснаги, витримки, оптимізму достатку, миру та благополуччя.
З повагою голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин