Актуальне Освіта Спорт

Запрацював оновлений басейн у дитсадку “Світанок” Брошнів-Осадської ОТГ

Символічну стрічку перерізали директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Віктор Кімакович, голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів та завідувач ЗДО “Світанок” Ольга Мацевко. Відтепер дошкільнята та учні молодших класів Брошнів-Осадської ОТГ зможуть оздоровлюватися водними процедурами та навчатися плаванню.
Урочисту і радісну подію розпочали із Божого благословення. Отець Володимир Майка запросив присутніх до спільної молитви, щоб Господь оберігав малечу від небезпек та кріпив здоров’я.
Віктор Кімакович наголосив, що в області садочків із басейном не так і багато – не більше десяти: «Як приклад, ми маємо можливість побачити, які мають бути освітні послуги в громаді – максимально наближені до населення. Будемо сподіватися, що Брошнів-Осадська ОТГ стане не тільки зразковою, але й пілотною для інших об’єднаних громад і цей досвід передаватиме не тільки в області, але і в Україні».
Ольга Мацевко подякувала усім, хто долучися до відновлення садочка і басейну, а особливо народному депутату Анатолію Диріву та голові Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву за фінансову можливість реалізувати заплановане. «Це не просто басейн, а величезний резервуар дитячого щастя. Тепер дітки Брошнів-Осадської ОТГ зможуть оздоровлюватися та загартовуватися, зміцнюючи свій імунітет, вчитимуться поведінці на воді під керівництвом інструктора», – відзначила О.Мацевко.
«Моя мрія здійснилася, – наголосив Назарій Іванів, – Спільними зусиллями басейн вдалося капітально відремонтувати за кошти державного, обласного і районного бюджетів. Тепер наші діти зможуть навчатися плаванню та оздоровлюватися у сучасних, комфортних умовах».
Після урочистого перерізання стрічки до гостей свята вийшли вихованці дитсадочку «Світанок». Діти дякували за такий чудовий дарунок та бажали всім добра. У воді оченята малечі світилися радістю та захопленням. Раділи і дорослі, бо діти – щасливі.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com