Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

Засідав виконком

Сьогодні пройшло чергове засідання виконавчого комітету селищної ради Брошнів-Осдської ОТГ. Члени виконкому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.
Про підсумки проведення в ОТГ організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року доповіла заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Наталія Олексюк. Як зазначила доповідач, цьогоріч 100% звернень батьків вдалося задовільнити. Відтак 192 дитини цього літа відпочивали та оздоровлювались у таборах не тільки на Прикарпатті, але й за межами області. В ОТГ таборування, яке започаткували минулого року, уже стало доброю традицією: це наметове містечко «Дружба нас поєднала», англомовний табір GoCamp та духовний табір «Веселі канікули з Богом».
Від літнього відпочинку перейшли до робочих буднів. Члени виконкому заслухали інформацію про стан готовності житлово-комунальної галузі та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та внесли проект рішення на розгляд селищної ради щодо затвердження Положення про стимулювання ощадного використання енергоресурсів. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів принагідно зазначив, що найощадливіші керівники установ будуть преміюватися.
Відтак виконком заслухав питання про принципи роботи системи відеоспостереження в підприємствах, установах та організаціях та визначили відповідальних осіб.
Також виконавчий комітет затвердив тариф на теплову енергію для потреб Брошнів-Осадського ліцею, інформаційні та технологічні картки з надання адміністративних послуг та інші питання життєдіяльності громади.
Відносно усіх питань порядку денного члени виконкому прийняли позитивні рішення.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин