Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

Засідав виконком

Сьогодні пройшло чергове засідання виконавчого комітету Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ. Члени виконкому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Про підсумки виконання  Плану соціально-економічного розвитку Брошнів-Осадської  селищної ради ОТГ за 9 місяців 2019 року доповів начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та проектного розвитку Святослав Сологуб. Доповідач акцентував увагу на вагомих здобутках територіальної громади та масштабних проектах, що впроваджуються в ОТГ. А також йшлося про забезпечення медустанов сучасним медобладнанням, про капітальний ремонт доріг, благоустрій населених пунктів, про створення нового освітнього середовища у всіх закладах освіти ОТГ, про розвиток спорту та спорудження сучасних спортивних майданчиків у Креховичах та с. Брошнів, про енергозберігаючі заходи,  про відпочинок та оздоровлення дітей, про матеріальну допомогу мешканцям громади, які потрапили у складні життєві обставини, а також говорив про інші важливі результати щоденної копіткої роботи. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів  з приємністю зазначив, що наразі триває будівництво амбілаторії у с. Креховичі, каналізації у с.Брошнів, та спорудження сучасного спорткомплексу у Брошнів-Осаді.

Про стан медичного обслуговування мешканців громади доповів в. о головного лікаря Брошнів-Осадської міської лікарні Олег Рибчак. Як зазначив доповідач, медичні послуги зі створенням ОТГ суттєво покращилися, оскільки у медустанові створено належні європейські умови та забезпечено заклад сучасним медичним обладнанням. Тепер пацієнти, які обрали свого сімейного лікаря, можуть не тільки безоплатно здати аналізи, але й пройти УЗД-та рентгенологічне обстеження. Також для потрем медицини Брошнів-Осадської ОТГ придбано два нові автомобілі. На цей час декларації із лікарями уже уклали понад 82% мешканців громади. Як зазначив голова ОТГ Назарій Іванів, життя і здоров’я населення – це найважливіше. Тому і реформи у територіальній громаді розпочалися саме із медицини. І уже сьогодні, за словами Олега Рибчака, позитивні результати нині важко не помітити.

Також члени виконкому розглянули ряд інших важливих питань життєдіяльності громади. Відносно усіх питань порядку денного члени виконкому прийняли позитивні рішення.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com