Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет

Засідав виконком Брошнів-Осадської ОТГ

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ, яке провів голова ОТГ Назарій Іванів. На розгляд було винесено 11 питань порядку денного.

Про стан мобілізаційної готовності в ОТГ та підсумки призову юнаків на строкову військову службу в 2018 році та завдання на 2019 рік доповів завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Андрій Зорій. Члени виконкому також заслухали інформацію про основні завдання цивільного захисту Брошнів-Осадської ОТГ на 2019 рік. Відтак виконавчий комітет погодив об’єкти та види громадських та суспільно-корисних робіт на 2019 рік. Під час виконкому було прийнято рішення про розроблення  лімітів споживання енергоносіїв та комунальних послуг для  виконавчого комітету  ради і підпорядкованих закладів бюджетної сфери з метою раціонального використання  енергоресурсів.

Крім того, прийнято низку рішень щодо впорядкування нумерації  будинків, надання статусу особи, яка проживає, працює (навчається) на території села Креховичі, якому надано статус гірського, включення до погосподарського обліку нового домогосподарства та ін.

Продуктивно працювали члени виконавчого комітету. Відносно всіх питань прийняли позитивні рішення. І на завершення Назарій Іванів підбив підсумки засідання виконкому та закликав присутніх активно братися до вирішення поставлених завдань.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин