Cуспільство Актуальне Освіта Селищна рада

ЗДО «Шовкова косиця» готовий до початку освітнього процесу: у дитсадку капітально відремонтували харчоблок та ремонтують пральню

Цього літа ремонтні роботи тривали у ЗДО «Шовкова косиця» у Брошнів-Осаді. У дитсадочку харчоблок і пральня були у жахливому стані, адже уже більше 35 років не «бачили» ремонту. І цьогоріч голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів поставив першочергове завдання – вирішити проблему у закладі, де виховується малеча територіальної громади, а це юні жителі трьох населених пунктів, адже безпека і комфорт дітей – понад усе!!! Роботи велися справді об’ємні: оновили стіни, стелі, підлогу, замінили проводку, освітлення, каналізаційні мережі, двері у харчоблоку і коридорі, а також двоє вхідних дверей. Тепер старе радянське приміщення перетворилося на сучасну, світлу і простору кухню. Наразі тривають ремонтні роботи у пральній.
Для дитсадка придбали тюлі у всі групи і коридори, два килими у ігрові кімнати, посуд на кухню і для кожної групи, обладнання на кухню, холодильник, елементи для спортивного майданчика.
Протягом літа поточний ремонт було проведено у групах та спальних кімнатах. Матеріали закупили за кошти місцевого бюджету ОТГ. Тепер на діток чекають затишні і охайні приміщення. У двох групах садочка свої творчі здібності та вміння проявили мами вихованців групи «Ромашка» та «Фіалка» Ірина Кутурбаш та Зоряна Дзундза, безоплатно розмалювавши кімнати.
Попередньо у «Шовковій косиці» було відремонтовано покрівлю, щоб вберегти будівлю від замокання і руйнування.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин