Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

Зі святом Вас, дорогі, любі наші мами!

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка зігріває нас протягом усього життя.
Дорогі милі, любі жінки, мами!
Сердечно вітаємо Вас з одним з найтепліших і найзворушливіших свят – Днем матері!
Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту, безкорисливу любов і душевну щедрість.
Схилімо низько свої голови і висловім щире „дякую” милим нашим матерям, за їхню материнську любов, за допомогу, за щиру пораду.
У цей святковий весняний день прийміть найщиріші вітання та побажання щастя, здоров’я, добробуту, злагоди та миру. Нехай нагородою за клопоти , переживання і недоспані ночі стануть любов ваших дітей і їхня щаслива доля.
Хай у Ваших родинах лунає дзвінкий сміх дітей, внуків і правнуків, щоб вони своїм чистими й дзвінкими голосами звеселяли Ваші душі та множили надію на краще майбутнє. Господньої вам благодаті, міцного здоров’я, щоденної радості. Нехай кожен день буде осяяний усмішками ваших рідних і близьких!
З повагою голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, депутати та виконавчий комітет

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин