Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

Зі святом Вас, дорогі, любі наші мами!

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка зігріває нас протягом усього життя.
Дорогі милі, любі жінки, мами!
Сердечно вітаємо Вас з одним з найтепліших і найзворушливіших свят – Днем матері!
Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту, безкорисливу любов і душевну щедрість.
Схилімо низько свої голови і висловім щире „дякую” милим нашим матерям, за їхню материнську любов, за допомогу, за щиру пораду.
У цей святковий весняний день прийміть найщиріші вітання та побажання щастя, здоров’я, добробуту, злагоди та миру. Нехай нагородою за клопоти , переживання і недоспані ночі стануть любов ваших дітей і їхня щаслива доля.
Хай у Ваших родинах лунає дзвінкий сміх дітей, внуків і правнуків, щоб вони своїм чистими й дзвінкими голосами звеселяли Ваші душі та множили надію на краще майбутнє. Господньої вам благодаті, міцного здоров’я, щоденної радості. Нехай кожен день буде осяяний усмішками ваших рідних і близьких!
З повагою голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, депутати та виконавчий комітет

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин