Cуспільство Актуальне Культура Селищна рада

Звітувала ДШМ ім. Володимира Івасюка

Сьогодні у Брошнів-Осадському Народному домі пройшов творчий звіт ДШМ ім. В.Івасюка. Юні обдарування та їхні викладачі представили кращі творчі композиції. Яскраві, емоційні та артистичні виступи талановитих дітей громади зарядили глядачів позитивним піднесеним настроєм.

Із Божого благословення та спільної молитви розпочали творчий захід. Отець-декан Володимир Майка подякував викладачам, які не тільки навчають дітей, але й своїми здібностями і талантами служать Богу, та вручив квіти наставникам юних обдарувань. Відтак хоровий колектив під керівництвом Наталії Барнич лірично та одухотворено виконав молитву «Отче наш». Із цієї піднесеної духовної ноти і розпочали мистецьке свято.

Програма концерту була надзвичайно різноманітною та насиченою. Дві години глядачі насолоджувалися майстерністю гри на різних інструментах як окремих виконавців, так і учнівських ансамблів, співом юних вокалістів.

Вихованці школи мистецтв зачарували глядачів яскравими музичними і танцювальними композиціями, а у фойє була презентована виставка художніх робіт юних умільців. Перед присутніми виступили скрипалі, бандуристи, гітаристи, піаністи. Колоритні та надзвичайно експресивні творчі композиції представили ансамблі скрипалів (кер. Лілія Бойчук), гітаристів (кер. Іванна Мельник), баяністів-акордеоністів (керівник Олександр Левицький Наталія Тужеляк), піаністів (Ірина Кушнір), капела бандуристів під керівництвом Оксани Гук, ансамбль викладачів та оркестр  народних інструментів під орудою Ярослава Тринчука. Хореографічні колективи Віри Сухоцької та Вікторії Федорович зарядили аудиторію запальною енергією танцю. Мелодійністю та ліричністю української пісні зачарували юні вокалісти Іван Филик, Вікторія Зварич, Наталія Тесля, Христина Турчин, Олександра Чаїнська, Діана Мельник та Каріна Семанів. Дивовижними звуковими переливами голосів, мелодійними акцентами вразили глядачів  вокальний ансамбль старшокласників та «Женчичок».

Директор школи мистецтв Катерина Тринчук та завуч Ярослав Тринчук подякували Богу за таких талановитих дітей, викладацькому колективу, вихованцям та їхнім батькам за наполегливу і повсякденну нелегку працю, а голові Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву та його команді подякувала за сприяння у розвитку культури і мистецтва об’єднаної територіальної громади.

Очільник територіальної громади Назарій Іванів подякував за вагомий внесок у розвиток культури у ОТГ керівництву ДШМ ім. В.Івасюка Катерині Іванівні та Ярославу Івановичу Тринчукам, викладацькому колективу, юним обдаруванням та їхнім батькам. Адже саме духовність і мистецтво утверджує народ як націю. А також слова вдячності адресував усім глядачам, які завітали на свято та підтримали талановитих дітей нашої громади.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com